Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Tropifit 750g Rabbit Junior Premium Plus AKCE

Zpět
Tropifit 750g Rabbit Junior Premium Plus  AKCE
* Cena konečná, bez slevy.

Plnohodnotné krmivo pro mladé králiky s dodatkem zeleniny a bylin.

 

kód zboží: 300525_C
EAN: 5900469504321
s DPH: 96,59
bez DPH: 86,24
DPH: 12%
dostupnost: skladem 3 ks
v balení: 6 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Plnohodnotné krmivo pro mladé králiky (od 8. týdne života do roku) na bázi granulátu bohatých na vlákninu s travami, vojtěškou, jablkem a slunečnicí, jako dále i dodatkem sušené zeleniny a aromatických bylin bohatých na vitamíny.

Bohatá receptura krmiva dodává rostoucím králíkům všechny nezbytné výživné složky. Vysoký obsah vlákniny a dále řepy a bylin regulují trávení. Prebiotické vlastnosti mnoha složek krmiva stimulují správný rozvoj bakteriální střevní flóry a posilují imunitní systém králíků.

Dodatek zeolitu snižuje nepříjemný zápach výkalů.

Krmivo neobsahuje celá obilná zrna, geneticky modifikované přísady (GMO), konzervanty, ochucovadla, přidaný cukr a aroma.

Krmení: rostoucímu králíkovi (do 8. měsíce života), musí být umožněn neomezený přístup ke granulím. Od 8. měsíce života snižujeme v dietě množství granulátu (tak aby konečná dávka na den byla 50-80g) a zvyšovat podíl sena a čerstvé zeleniny. Je nutné zaručit stálý přístup k senu a vodě.

Složení: obilí (v tom kukuřice), výrobky rostlinného původu (v tom granulát s travami 9%, granulát s vojtěškou 6%, petrželová nať, máta, heřmánek, květy měsíčku), ovoce (sušené jablko obsažené v granulátu 9%), zelenina (sušená řepa 2%, sušená mrkev 2%), semena (v tom slunečnice obsažená v granulátu 3%, lněné semínko obsažené v granulátu 1,5%), minerální látky (zeolit 1%).

Analytické složky: hrubý protein 13,5%, hrubé oleje a tuky 4,2%, hrubá vláknina 13,0%, vlhkost 11,0%.