Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

O nás

Vážení obchodní přátelé,
rádi bychom Vám představili naši firmu Canis Prosper s.r.o.

Firma byla založena v roce 1991 jako rodinný podnik zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem chovatelských potřeb. Začínali jsme dovozem krmiva pro psy a kočky z Německa. Tím jak jsme postupně rostli a rozšiřovali sortiment o další značky krmiv a chovatelských potřeb potřebovali jsme nové prostory. V roce 1998 jsme se nastěhovali do areálu bývalého statku v Bohuslavicích na Hlučínsku, kde je až doposud sídlo firmy. Ve zrekonstruovaném objektu se nachází administrativní budova a sklady o ploše cca 3500 m2. V roce 2008 jsme převedli rodinný podnik do současné formy s.r.o.

Od roku 1992 spolupracujeme s německou firmou Dr. Clauder´s a jsme tak výhradní distributor její značky Best Choice pro český trh. Ze sortimentu, který od Dr.Clauder´s dovážíme, patří kromě krmiva pro psy a kočky také pamlsky, nutriční doplňky a přípravky pro péči o zvířata. V roce 2006 jsme začali dovážet krmiva pro psy a kočky od další německé značky JOSERA, u které se nám také podařilo získat exkluzivní distribuční práva pro ČR, stejně jako na značky Bavaro a Green PetFood. Na zboží z firmy Dr.Clauder´s a Josera poskytujeme tzv. garanci kvality. Jsme si natolik jisti kvalitou těchto krmiv, že v případě Vaší nespokojenosti Vám odebereme zpět za plnou cenu otevřené i částečně spotřebované balení krmiva. Kromě již zmiňovaných značek u nás můžete nakoupit i ostatní známá krmiva: Anka, Bono, Brit, Brit Care, Calibra, Carnilove, Delikan, Eminent, JosiDog, JosiCat, Natural Plus (krmivo lisované za studena), Nutrican, Nutrilove, Popular, Roayl Canin, Taste of the Wild a další.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům nejen špičkový sortiment pro psy a kočky, ale rovněž pro ptáky, rybičky, koně, hlodavce a hospodářská zvířata. Z chovatelských potřeb nabízíme kromě již zmiňovaných krmiv, konzerv a pamlsků pro psy a kočky také kosmetické, podpůrné a veterinární přípravky. Dále máme v sortimentu: misky, obojky, hračky, náhubky, pelechy, polštáře, přepravky, odpočívadla, klece, různé druhy vitamínů i minerálů, WC pro kočky, steliva pro kočky či hlodavce, písky pro ptáky, pleny pro psy, krmiva pro ryby (např. značka Tropical), želvy a terarijní zvířata, akvaristické potřeby a přípravky na úpravu vody, krmiva pro hospodářská zvířata, misky a napáječky pro zvířata, mražené maso, uzeniny a sušené pochoutky. Nově také nabízíme chemické a přírodní přípravky pro dům a zahradu.

Naše firma patří mezi největší velkoobchody s chovatelskými potřebami v České republice a díky tomu, že značnou část našeho sortimentu dovážíme ze zahraničí, tak jsme Vám schopni nabídnout velmi zajímavé podmínky pro jeho následný prodej. 

Samozřejmostí je rozvoz zboží naši vlastní dopravou po celém území ČR (více informací v sekci Obchodní podmínky a Doprava a platba). Veškeré podrobnosti a dotazy týkající se spolupráce Vám rádi zodpovíme na našem telefonu či emailu (více v sekci Kontakt).

Naše krédo zní: jste našimi zákazníky a my chceme mít spokojené zákazníky!