Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Josera 12,5kg High Energy

Zpět
Josera 12,5kg High Energy

Kompletní krmivo pro psy. Speciální strava bohatá na energii pro sportovní, chovné a pracovní psy nebo březí feny, s L-karnitinem, taurinem a antioxidanty, podporuje zdravé kosti, srdeční funkci a látkovou výměnu. 

 

kód zboží: 013499
EAN: 4032254775331
s DPH: 1 087,28
bez DPH: 970,78
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 54 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Krmivo bylo vyvinuto pro optimalizaci výkonu u dospělých sportovních, užitkových a pracovních psů. Toto výživné krmivo je vhodné i k udržování kojících fen v dobrém tělesném stavu.

Vysoký obsah energie: vysoce kvalitní receptura Josera High Energy splňuje stravovací potřeby psů, kteří jsou vystaveni větší zátěži. Mezi ty patří sportovní psi, stejně jako chovní, pracovní a také březí nebo kojící feny. Obsažený L-karnitin se postará o látkovou výměnu tuků a tím pomáhá rychle dodat energii v případě potřeby. V kombinaci s taurinem podporuje zdravou srdeční funkci. Josera High Energy obsahuje velice cenné antioxidanty. Ty mohou snižovat účinky volných radikálů působících na organismus, které jsou uvolňovány při fyzické námaze nebo stresu. Receptura s lososem, drůbežím a mnoha vitálními látkami se postará o silnou stavbu kostí a zdravé klouby. Tak je Váš aktivní pes vždy připraven na všechny výzvy, ať už během tréninku, soutěže nebo práce. Toto prémiové krmivo neobsahuje žádná umělá barviva, aromata, konzervační látky, ani geneticky upravované suroviny. Neobsahuje přísady, které mohou způsobovat alergie, jako jsou pšenice, cukr, sója nebo mléčné produkty. Kvalita všech přísad je neustále kontrolována. Kvůli zachování cenných vlastností, jsou granule baleny do praktického, znovuuzavíratelného sáčku AromaSafe. Josera High Energy v přehledu:

- Speciální krmivo pro chovné, sportovní nebo pracovní psy a březí nebo kojící feny 

- Výživná receptura: strava pro výkon, která poskytuje dostatek energie i za náročnějších podmínek

- Zdravé kosti a klouby: obsahuje vitální látky pro udržování agility a pohyblivosti 

- S L-karnitinem a taurinem: mohou podporovat srdeční funkci

- S cennými antioxidanty: mohou snižovat účinky volných radikálů, které jsou uvolňovány při stresu nebo fyzické námaze

- Rychle dostupná energie: L-karnitin podporuje látkovou výměnu tuků a tím i rychlé poskytování energie 

- S lososem a drůbežím masem: bohaté na protein a chutné

- 100% bez barviv, aromat a konzervačních látek, bez genetických úprav 

- Neobsahuje přísady, které mohou způsobovat alergie: pšenice, sója, cukr a mléčné produkty

- Vyrobeno v Německu: kontrolovaná kvalita ve vlastní laboratoři Josera 

- Vysoká akceptovatelnost:chutné granule

- Ochrana aroma: znovuuzavíratelný sáček pro zachování chuti a cenných živin

Složení: sušený drůbeží protein, celozrná kukuřice, drůbeží tuk, rýže, řepné řízky, hydrolyzovaný drůbeží protein, minerální látky, lososový olej 0,80%, prášek z cikorky (inulin), sušené maso novozélandských zelenopyskatých mušlí (Perna canaliculus). 

Jakostní znaky: hrubý protein 30,0%, hrubý tuk 21,0%, hrubá vláknina 2,2%, hrubý popel 6,6%, vápník 1,35%, fosfor 0,95%, sodík 0,45%, hořčík 0,10%

Doplňkové vyživovací látky na 1kg: Vitamín A 24.000 IE, Vitamín D3 1.800, Vitamín E 350mg, Vitamín B1 15mg, Vitamín B2 20mg, Vitamín B6 20mg, Vitamín B12 100mcg, kyselina pantothenová 50mg, niacinamid 90mg, kyselina listová 5mg, L-Carnitin 250mg, Taurin 1000mg, biotin 1000mcg, vitanín C 200mg, železo (sulfát železa monohydrát) 250mg, zinek (chelát zinku glycin, hydrát) 200mg, mangan 20mg, měď (chelát měďnatý glycin, hydrát) 20mg, jód (jodičnan vápníku) 2,5mg, selen 0,3mg.

Metabolizovaná energie*:  MJ/kg 17,2 Metabolizovaná energie*: kcal/kg 4122

Dbejte vždy na dostatek čerstvé pitné vody. *  Národní výzkumný ústav (NRC 2006) *  Technologické doplňkové látky: Antioxidanty: na bázi přírodního tocopherolu.