Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Josera 12,5kg Family Plus

Zpět
Josera 12,5kg Family Plus

Kompletní krmivo pro psy. Bezlepková speciální strava pro březí nebo kojící feny a pro štěňata, s taurinem a antioxidanty, kvalitní mastné kyseliny podporují vývoj mozku malých pejsků, malé krokety.

 

kód zboží: 013497
EAN: 4032254775324
s DPH: 1 072,14
bez DPH: 957,27
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 54 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Josera Family Plus je krmivo určené speciálně pro březí nebo kojící feny, ale je možné ho podávat i kojeným štěňatům. Krmivo kombinuje zvýšené množství energie a bílkovin se směsí živin obsahujících antioxidanty. Cenné živiny podporují vývoj plodu v matčině těle a poté se transformují do mateřského mléka. 

Současně mohou malé granule sloužit jako krmivo pro kojená štěňata. Namočené do mléka či vody usnadní přechod na pevnou stravu. Nenasycené mastné kyseliny z lososa podporují vývoj mozku malých pejsků. Receptura obsahující velké množství bílkovin podporuje správný vývoj svalstva v růstové fázi. Taurin a L-karnitin jsou látky důležité pro srdeční činnost a přispějí k dobré kondici feny i štěněte.

Speciální krmivo Josera neobsahuje lepek a je vhodné i při potravinových intolerancích. Je složeno výhradně z kvalitních surovin. Toto prémiové krmivo neobsahuje konzervační látky, barviva ani ochucovadla a geneticky upravené suroviny. Všechny výrobky značky Josera neobsahují přísady s alergenním potenciálem - sóju, cukr a mléčné výrobky. Drůbeží maso, které je hlavní složkou krmiva, je určeno pro lidskou spotřebu a podléhá pravidelné kontrole kvality stejně jako ostatní suroviny. Lahodné granule jsou baleny v praktické kapsičce AromaSafe, která uchová chuť, vůni i všechny důležité živiny.

Josera Family Plus v krátkém přehledu:

- kvalitní speciální krmivo pro březí nebo kojící feny a kojená štěňata

- bez lepku: vhodné i při potravinových alergiích a intolerancích

- vysoký obsah bílkovin a energie: speciálně pro potřeby štěňat do 8. týdne věku a feny v období před a po porodu

- vyvážená kombinace živin a antioxidantů: podporuje feny v reprodukční fázi, kdy se zrychluje látková přeměna a štěňata již ve vývojovém stadiu v těle matky a poté transformací do mateřského mléka

- kvalitní mastné kyseliny z lososa: pozitivně ovlivňují vývoj mozku štěňěte

- s taurinem a L-karnitinem: pro zdravé srdce

- s drůbežím masem: kvalitní maso určené pro lidskou spotřebu 

- 100% bez konzervačních látek, barviv a ochucovadel

- vyrobeno v Německu: kvalita produktu kontrolována během procesu výroby 

- malé granule: extra malé krokety, které lze namočit do mléka nebo vody pro snadnější přechod na pevnou stravu

- ochrana chuti a vůně: uzavíratelné balení zajistí uchování chuti, vůně a všech živin

Březí fena: Vezměte prosím na vědomí, že požadavky na krmení v poslední třetině březosti závisí na velikosti plemene a počtu štěňat. Vzhledem k potencionálním obtížím při narození a možným poruchám v průběhu kojení, byste měli za každou cenu zabránit.

Složení: sušený drůbeží protein, rýže, drůbeží tuk, celozrnná kukuřice, sušený losos 6,0%, kukuřičný gluten, řepné řízky, hydrolyzovaný drůbeží protein, celulóza, sušený svatojánský chléb, minerální látky, prášek z cikorky (inulin).

Deklarované jakostní znaky: protein 30,0%, obsah tuku 22,0%, hrubá vláknina 2,5%, hrubý popel 6,2%, vápník 1,35%, fosfor 0,95%, sodík 0,30%, hořčík 0,09%. 

Doplňkové vyživovací látky na 1kg: Vitamín A 24.000 IE, Vitamín D3 1.800, Vitamín E 220mg, Vitamín B1 15mg, Vitamín B2 20mg, Vitamín B6 20mg, Vitamín B12 100mcg, kyselina pantothenová 50mg, niacinamid 90mg, kyselina listová 5mg, L-Carnitin 200mg, Taurin 1000mg, biotin 1000mcg, vitamín C 200mg, železo (sulfát železa, monohydrát) 220mg, zinek (chelát zinku glycin, hydrát) 180mg, mangan 20mg, měď (chelát měďnatý glycin, hydrát) 18mg, jód (jodičnan vápníku) 2,2mg, selen 0,35mg.

Metabolizovaná energie*:  MJ/kg 17,40
Metabolizovaná energie*: kcal/kg 4159

Dbejte vždy na dostatek čerstvé pitné vody.

*  Národní výzkumný ústav (NRC 2006)
*  Technologické doplňkové látky: Antioxidanty: na bázi přírodního tocopherolu.