Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Josera 12,5kg Balance

Zpět
Josera 12,5kg Balance

Kompletní krmivo pro starší a klidnější psy s nízkou spotřebou energie, redukovaný obsah proteinu a tuku pro odlehčení orgánům a kontrole váhy, s L-karnitinem a cennými antioxidanty. 

 

 

kód zboží: 013496
EAN: 4032254775256
s DPH: 988,89
bez DPH: 882,93
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 54 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Vitalita a dobré zdraví ve stáří: Josera Balance se svým redukovaným obsahem tuku a energie přizpůsobuje potřebám starších a méně aktivních psů. Lehká receptura ulehčuje látkovou výměnu a orgány. V kombinaci s obsaženým L-karnitinem zabraňuje nadváze a poskytuje optimální poměr tělesného tuku a svalové hmoty. L-karnitin může také spolu s Taurinem zlepšovat zdravou srdeční funkci. Cenné antioxidanty mají potenciál zabránit stárnutí buněk.
Nebosahuje žádná umělá barviva, aromata, konzervační látky, ani geneticky upravované suroviny. Neobsahuje přísady, které mohou způsobovat alergie, jako jsou pšenice, cukr, sója nebo mléčné produkty. Kvalita všech přísad je neustále kontrolována. Kvůli zachování cenných vlastností, jsou granule baleny do praktického, znovuuzavíratelného sáčku AromaSafe. 

Josera Balance v přehledu:
- suché krmivo pro méně aktivní psí seniory
- lehká receptura: s redukovaným obsahem tuků, bílkovin a minerálních látek, ulehčuje látkovou výměnu a orgánům
- předchází nadváze: méně kalorií, pro potřeby starších, klidnějších psů
- s L-karnitinem: stimuluje metabolismus a v kombinaci s lehkým složením podporuje optimální poměr svalové hmoty a tělesného tuku
- pro zdravou srdeční funkci: taurin a L-karnitin podporují srdce
- s cennými antioxidanty: může působit proti stárnutí buněk
- obzvlášť dobře stavitelné: vyvážené, jemně připravované a chutné
- 100% bez barviv, aromat a konzervačních látek, bez genetických úprav
- neobsahuje přísady, které mohou způsobovat alergie: pšenice, sója, cukr a mléčné produkty
- vyrobeno v Německu: kontrolovaná kvalita ve vlastní laboratoři Josera
- chutné granule: granule s vysokou akceptancí
- ochrana aroma: znovuuzavíratelný sáček pro zachování chuti a cenných živin

Složení: celozrnná kukuřice, sušený drůbeží protein, rýže, řepné řízky, hydrolyzovaný drůbeží protein, drůbeží tuk, minerální látky, prášek z cikorky (inulin), sušené maso z novozélandských zelenopyskatých mušlí (Perna canaliculus). 

Jakostní znaky: hrubý protein 20,0%, hrubý tuk 8,0%, hrubá vláknina 2,7%, hrubý popel 5,8%, vápník 1,1%, fosfor 0,8%, sodík 0,5%, hořčík 0,10%

Přídavné látky: Nutriční látky: Vitamín A (24.000 IE/kg), vitamín D3 (1.800 IE/kg), vitamín E (400 mg/kg), vitamín B1 (15 mg/kg), vitamín B2 (20 mg/kg), vitamín B6 (20 mg/kg), vitamín B12 (100 mcg/kg), niacin (90 mg/kg), kyselina pantothenová (50 mg/kg), kyselina listová (5 mg/kg), biotin (1.000 mcg/kg), taurin (1000 mg/kg), L-carnitin (300 mg/kg), vitamín C (200 mg/kg), železo [síran železnatý, monohydrát] (200 mg/kg), zinek [chelát zinku jako hydrát glycinu] (160 mg/kg), mangan [oxid manganičitý] (16 mg/kg), měď [chelát mědi jako hydrát glycinu] (20 mg/kg), jód [jodičnan vápenatý] (2 mg/kg), selen [seleničitan sodný] (0,25 mg/kg).

Metabolizovaná energie*:  MJ/kg 14,5
Metabolizovaná energie*: kcal/kg 3477

Dbejte vždy na dostatek čerstvé pitné vody.

*  Národní výzkumný ústav (NRC 2006)
*  Technologické doplňkové látky: Antioxidanty: na bázi přírodního tocopherolu.