Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Tropifit 750g Hamster Premium Plus- krmivo pro křečky

Zpět
Tropifit 750g Hamster Premium Plus- krmivo pro křečky

Plnohodnotné krmivo pro krečky s dodatkem zeleniny, ovoce a bylin.

kód zboží: 300520
EAN: 5900469504123
s DPH: 93,53
bez DPH: 83,51
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 6 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Plnohodnotné krmivo pro krečky na bázi granulátů s travami, vojtěškou, jablkem, rybízem, lněným semínkem a krocanem a také s dodatkem sušené zeleniny, ovoce a aromatických bylin, bohaté na vitamíny.

Struktura a tvar granulátů a také sušené ovoce, zelenina a zelené úlomky rostlin umožňují křečkům obrušovat si zuby. Dostatek lněného semínka, bohaté na nenasycené mastné kyseliny, zaručují zdravou kůži a lesklou srst. Vysoký obsah vlákniny a také doplněk řepy a bylin, regulují trávení. Prebiotické vlastnosti mnoha složek krmiva stimulují správný rozvoj bakteriální střevní flóry a posilují imunitní systém křečků. Dodatek zeolitu snižuje nepříjemný zápach výkalů.

Krmivo neobsahuje geneticky modifikované přísady (GMO), konzervanty, ochucovadla, přidaný cukr a aroma.

Krmení: je nutné zaručit stálý přístup ke krmivu a vodě.

Složení: obilí (v tom kukuřice), výrobky rostlinného původu (v tom granulát s travami 7,5%, petrželová nať, heřmánek, granulát s vojtěškou 1%, jitrocel, květ měsíčku), ovoce (sušené jablko obsažené v granulátu 7,5%, sušené jablko 2%, rybíz obsažený v granulátu 1,5%, sušený ananas), zelenina (sušená řepa 2%, sušená mrkev 2%), semena (v tom lněné semínko obsažené v granulátu 1,5%), minerální látky (zeolit 1%), maso a živočišné produkty (moučka z krocana 0,3%).

Analytické složky: hrubý protein 12,5%, hrubé oleje a tuky 4,5%, hrubá vláknina 8,2%, vlhkost 11,0%.