Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Tropifit 150g Mini Hamster-krmivo pro malé hlodavce

Zpět
Tropifit 150g Mini Hamster-krmivo pro malé hlodavce

Plnohodnotné krmivo pro malé druhy křečků a malé druhy hlodavců.

kód zboží: 300523
EAN: 5900469532126
s DPH: 27,26
bez DPH: 24,34
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 8 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Plnohodnotné krmivo pro malé druhy křečků (např. Campbella, křeček čínský, džungarský nebo křeček roborovský) a jiné malé druhy hlodavců (např. myši berberských, bodlinatých, pigmejských a také pískomilů) s granulátem obsahující doplněk jablka, rybízu a vojtěšku bohatou na bílkoviny.

Základní složkou krmiva jsou granule z obilí získané extruzní metodou, která zvyšuje stravitelnost a vztřebávání výživných složek, které jsou v obilí obsažený. Kromě toho extruze eliminuje bakterie a houby vyskytující se v přírodních surovinách. Velikost a tvary granulí umožňují zvířatům otírání zubů a udržování hygieny dutiny ústní. V krmivu jsou obsaženy granule s řepou bohaté na frukto-oligosacharidy (FOS) a dále i granulovaná tráva, která blahodárně působí na trávení a střevní mikroflóru. Speciální granule s doplňkem kuřete a korýšů je v dietě malých hlodavců zdrojem nezbytné živočišné bílkoviny a chitinu, který má pozitivní vliv na trávní trakt. Výživné složky krmiva a také v nich obsažené vitamíny, mikro a makroelementy pocházejí z přírodních zdrojů, zaručují hlodavcům dokonalou kondici.

Složení: výrobky rostlinného původu (v tom granulovaná tráva 8%), ovoce, zelenina, maso a výrobky živočišného původu, měkkýši a korýši.

Analytické složky: hrubý protein 16,0%, hrubé oleje a tuky 3,5%, hrubá vláknina 6,0%, vlhkost 12,0%.