Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Tropical Spirulina Super Forte 250ml /50g vločky

Zpět
Tropical Spirulina Super Forte 250ml /50g vločky

Vločkové rostlinné krmivo s vysokým (36%) obsahem řas Spirulina platensis. Je určené pro živící se řasami africké vrubozubce a další ryby, včetně mořských, které vyžadují ve své stravě vysoký podíl složek rostlinného původu.

kód zboží: 400467
EAN: 5900469772348
s DPH: 170,59
bez DPH: 152,31
DPH: 12%
dostupnost: skladem 4 ks
v balení: 6 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Spirulina platensis povzbuzují imunitní systém ryb a pozitivně ovlivňují trávicí proces. Jsou zdrojem nenasycených mastných kyselin, snadno vstřebatelných bílkovin bohatých na exogenní aminokyseliny, vitamíny a mikročástice, které rybám zajišťují výbornou kondici, intensivní růst a vitalitu. Pravidelné používání vloček způsobuje, že se barvy ryb, díky obsaženým ve spirulinu karotenoidům, stávají více intensivní a lesklé. Toto krmivo je k dispozici i v jiné formě: Super Spirulina Forte Granulat, Super Spirulina Forte Mini Granulat, Super Spirulina Forte Micro Granulat, Super Spirulina Forte Chips, Super Spirulina Forte Mini Sticks, Super Spirulina Forte Tablets.

Složení: řasy (Spirulina platensis min. 36%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší produkty rostlinného původu, ryby a výrobky z ryb, obiloviny, měkkýši a korýši, kvasnice, oleje a tuky, minerální látky (v tom zeolit 1%).

Analytické složky: hrubý protein 48,0%, hrubé oleje a tuky 6,0%, hrubá vláknina 3,0%, vlhkost 7,0%.