Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Tropical Spirulina Super Forte 12g vločky

Zpět
Tropical Spirulina Super Forte  12g vločky

Rostlinné krmivo - vločky s velkým (36%) obsahem řas Spirulina platensis. Je určené pro živící se řasami africké vrubozubce a další ryby, včetně mořských, které vyžadují ve své stravě vysoký podíl složek rostlinného původu.

kód zboží: 400441
EAN: 5900469703113
s DPH: 44,26
bez DPH: 39,52
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 25 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Řasy Spirulina platensis povzbuzují imunitní systém ryb a pozitivně ovlivňují trávicí proces. Jsou zdrojem nenasycených mastných kyselin, snadno vstřebatelných bílkovin bohatých na exogenní aminokyseliny, vitamíny a mikročástice, které rybám zajišťují výbornou kondici, intensivní růst a vitalitu. Pravidelné používání vloček způsobuje, že se barvy ryb, díky obsaženým ve spirulinu karotenoidům, stávají více intensivní a lesklé. Toto krmivo je k dispozici i v jiné formě: Super Spirulina Forte, Super Spirulina Forte Mini Granulat, Super Spirulina Forte Micro Granulat, Super Spirulina Forte Chips, Super Spirulina Forte Mini Sticks, Super Spirulina Forte Tablets.

Složení: řasy (v tom Spirulina platensis min 36%), rostlinné bílkovinné extrakty, výrobky rostlinného původu, ryby a rybí výrobky, obilí, měkkýši a korýši, droždí, oleje a tuky, krmné složky minerálního původu (v tom zeolit 1%).

Analytické složky: hrubý protein 48,0%, hrubé oleje a tuky 6,0%, hrubá vláknina 3,8%, vlhkost 10,0%.