Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Tropical Red Parrot Granulat 250ml /100g

Zpět
Tropical Red Parrot Granulat 250ml /100g

Zvýrazňující zbarvující granulát pro cichlidy papouščí a jiné druhy ryb z čeledí Cichlidae, které vyžadují ve své stravě významný podíl karotenoidů, zvýrazňujících jejich barvy.

kód zboží: 400511
EAN: 5900469607145
s DPH: 114,58
bez DPH: 102,31
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 6 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Účinné zvýraznění zbarvení je důsledkem vysokého obsahu přírodního astaxanthinu (100 mg/kg), který je snadno vstřebáván a kumulován v chromatoforech. Významný podíl mastných kyselin omega-3 a omega-6 posiluje odolnost a udržuje ryby ve výborné kondici. Používaná při výrobě granulí technologie HTST zajišťuje velmi vysokou vstřebatelnost výživných složek a biologickou bezpečnost výrobku. Nevídaná hydrostabilita způsobuje, že granulát neobvykle dlouho udržuje ve vodě svojí strukturu, nešpiní ji a neuvolňuje do vody cenné živiny. Přítomný v krmivu beta-glukan přirozeným způsobem podporuje činnost imunitního systému. Kromě toho granulát plave ve vodě, díky čemu mohou ryby přijímat potravu pro ně přirozeným způsobem. Výrobek je balený do nových průhledných obalů vybavených filtrem UV záření. Tento obal spojuje možnost prohlédnout si obsah bez nutnosti otevírat balení s plnou zárukou bezpečnosti krmiva a obsažených v něm výživných látek.

Složení: ryby a rabí výrobky, obilí, rostlinnébílkovinné výtažky, měkkýši a korýši, výrobky rostlinného původu, řasy, droždí, oleje a tuky, minerální látky.

Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 48,0%, hrubé oleje a tuky 7,5%, hrubá vláknina 2,0%, vlhkost 8,0%.