Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Tropical Nitri - Active 30ml

Zpět
Tropical Nitri - Active 30ml

Přírodní přípravek s vybranými kmeny nitrifikačních a denitrifikačních bakterií. 

kód zboží: 411574
EAN: 5900469343715
s DPH: 97,56
bez DPH: 80,63
DPH: 21%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 10 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Tropical Nitri-Active je přípravek obsahující živé kultury bakterií. Určeno pro sladkovodní akvária. Obsahuje vybrané kmeny nitrifikačních a denitrifikačních bakterií. Rychle aktivuje cyklus dusíku a urychluje zrání nádrže. Zajišťuje stabilizaci akvária.

Vlastnosti:

Obsahuje živé kultury bakterií

Urychluje zrání

Zajišťuje udržení biologické rovnováhy

Podporuje samočisticí procesy akvária

Snadné použití

Bezpečné a efektivní

Nitri-Active lze použít při zakládání nádrže a ve vyspělých akváriích. Pokud jej budete používat pravidelně, například po výměně vody, udržíte nejen biologickou rovnováhu, ale také podpoříte samočisticí procesy akvária.

Přípravek ve formě tekutiny se snadno dávkuje a přitom je velmi účinný. Jedná se o přípravek s vysokou koncentrací 1 ml obsahuje 100 milionů buněk. 

Na 100 litrů vody tedy stačí 10 ml jednou týdně - zaběhlá akvária. Při zakládání akvária 20ml/100l vody jednou denně po dobu 3 týdnů.  Při dávkování Nitri-Active vypněte UV lampu alespoň na 24 hodin.

Pro zachování biologické stability vaší nádrže používejte Nitri-Active pravidelně, například při každé výměně vody, jako samočisticí pomůcku. Navíc jej dávkujte do vody, když se objeví řasy, po čištění nebo selhání filtru a po ošetření ryb.

Tropical Nitri-Active lze podávat společně s Tropical Bacto-Active.Tato kombinace výrazně usnadňuje péči o nádrž a činí vodu v akváriu čistou, zdravou, bezpečnou pro ryby, bezobratlé a rostliny.

Originální balení, lahvička 30ml