Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Tropical Malawi chips 1000ml /520g

Zpět
Tropical Malawi chips 1000ml /520g

Vícesložkové krmivo v podobě nevelkých, pomalu se potápějících chipsů pro tlamovcovité ze skupiny mbuna i pro jiné býložravé cichlidy.

kód zboží: 400516
EAN: 5900469607268
s DPH: 346,44
bez DPH: 309,32
DPH: 12%
dostupnost: skladem 3 ks
v balení: 3 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Vícesložkové krmivo v podobě nevelkých, pomalu se potápějících chipsů pro tlamovcovité ze skupiny mbuna i pro jiné všežravé a býložravé cichlidy. Rozmanité složení zaručuje rybám bezvadnou kondici a krásné barvy. Velikost a tvar chipsů, který je přizpůsobený tlamičkám ryb, podporuje aktivní příjímání krmiva a jaho řádné rozkousání. Vláknina a kopřiva regulují činnost zažívacího traktu. Zdrojem dobře přijímaných rostlinných bílkovin jsou mimo jiné zelený hrášek a spirulina. Mořské řasy kelp (Ascophyllum nodosum), obsahující přírodní minerální soli (včetně jódu) a vitamíny, posilují odolnost organismu. Pšeničné klíčky dodávají cenné nenasycené mastné kyseliny. Přídavek L-karnitinu podporuje metabolismus tuků. Zeolit, který je v krmivu obsažen, působí blahodárně na zažívací trakt a také vylučuje toxiny z organizmu ryb.

Krmení: několikrát během dne v malých dávkách.

Složení: bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a výrobky z ryb, vedlejší produkty rostlinného původu (moučka ze zeleného hrášku min. 10%, moučka z kopřiv min. 4%), pšeničné zárodky min. 3,2%, špenátová moučka min. 2,6%, obiloviny (ovesná moučka min. 10%), řasy (Spirulina platensis min. 3,4%, Ascophyllum nodosum min. 2%), měkkýši a korýši (moučka z krilu min. 2,2%), kvasnice, oleje a tuky, minerální látky (v tom zeolit 1%).