Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Tropical Malawi 12g vločky

Zpět
Tropical Malawi 12g vločky

Mnohosložkové vločkové krmivo s velkým podílem rostlinných složek (špenát, kopřivy, spirulin, pšeničné klíčky a pod.), určené ke každodennímu krmení tlamovců mbuna z jezera Malawi.

kód zboží: 400484
EAN: 5900469733813
s DPH: 31,15
bez DPH: 27,09
DPH: 15%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 25 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Neobvykle rozmanité složení krmiva zaručuje rybám výbornou kondici a krásné barvy a příznivě působí na jejich schopnost tření. Vláknina a kopřiva upravují fungování dlouhého trávicího traktu tlamovců. Zdrojem dobře vstřebatelných bílkovin jsou mimo jiné zelený hrášek a spirulin. Pšeničné klíčky dodávají cenné nenasycené mastné kyseliny. Přídavek L-karnitinu podporuje metabolismus tuků. Perfektní chuťové vlastnosti krmiva způsobují, že vločky Malawi rády přijímají i importované ryby. Toto krmivo je k dispozici i v jiné formě: Malawi Chips.

Složení: bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a výrobky z ryb, obiloviny (ovesná moučka min. 10%), měkkýši a korýši, vedlejší produkty rostlinného původu (moučka ze zeleného hrášku min. 4%, moučka z kopřiv min. 3,75%, pšeničné zárodky min. 3,2%, špenátová moučka 2,25%), řasy (Spirulina platensis min. 3%), kvasnice, oleje a tuky, minerální látky (v tom zeolit 1%).

Analytické složky: hrubý protein 40,0%, hrubé oleje a tuky 6,5%, hrubá vláknina 3,5%, vlhkost 6,0%.