Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Tropical Goldfish Colour pellet 250ml /90g

Zpět
Tropical Goldfish Colour pellet 250ml /90g

Krmivo zvýrazňující zabarvení ve formě drobných, plovoucích po povrchu vody granulí, určené pro každodenní krmení všech druhů závojnatek a mladých kapříků koi žijící jak v akváriích, tak v zahradních jezírkách.

kód zboží: 400424
EAN: 5900469604748
s DPH: 81,38
bez DPH: 72,66
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 6 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Základní krmivo zvýrazňující zabarvení ve formě drobných, plovoucích po povrchu vody granulí, určené pro každodenní krmení všech druhů závojnatek a mladých kapříků koi žijící jak v akváriích, tak v zahradních jezírkách. Bohaté složení krmiva Goldfish Colour Pellet zohledňuje různorodou stravu kaprovitých ryb a zaručuje jim správný růst i výbornou kondici. Obsaženy v krmivu přírodní barviva, včetně dobře vstřebatelného astaxanthinu, způsobují, že barvy ryb, především červené, oranžové a žluté, se stávají intensivní a získávají lesk. Rybí obranný systém posilují vitamín C a beta-glukan – přírodní imunostimulátor získávaný z kvasnic.

Složení: ryby a výrobky z ryb, vedlejší produkty rostlinného původu (v tom výtažek z červené papriky 2200 mg/kg), bílkovinné exrakty rostlinného původu, měkkýši a korýši, obiloviny, řasy, kvasnice, oleje a tuky, minerální látky.

Analytické složky: hrubý protein 45,0%, hrubé oleje a tuky 7,0%, hrubá vláknina 3,0%, vlhkost 10,0%.