Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Tropical Goldfish Colour 1000ml /200g vločky

Zpět
Tropical Goldfish Colour 1000ml /200g vločky

Mnohosložkové vybarvující krmivo v podobě vloček pro všechny druhy zlatých rybek a pro mladé kapříky koi, žijící jak v akváriích, tak v zahradních jezírcích.

kód zboží: 400531
EAN: 5900469771761
s DPH: 167,01
bez DPH: 149,12
DPH: 12%
dostupnost: skladem 2 ks
v balení: 3 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Základní zvýrazňující vybarvující krmivo pro všechny druhy závojnatek a pro mladé kapříky koi, žijící jak v akváriích, tak v zahradních jezírkách. Bohaté složení krmiva Goldfish Color zohledňuje stravu kaprovitých ryb, a přináší jim výbornou kondici. Velký podíl vlákniny, mimo jiné z travní směsi, pečuje o řádnou činnost dlouhého trávicího traktu této skupiny ryb a L-karnitin upravuje metabolismus tuků. V krmivu jsou přítomné pšeničné klíčky, které jsou zdrojem vzácných nenasycených mastných kyselin koncentrované dávky vitamínu a mikročástic. Pravidelné podávání krmiva Goldfish Color zvýrazňuje zabarvení ryb díky působení vysokého množství snadno osvojitelného astaxanthinu a betakaroténu.

Složení: vedlejší produkty rostlinného původu, obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, měkýši a korýši, bílkovinné extrakty rostlinného původu, řasy, maso a živočišné produkty, oleje a tuky, minerální látky.

Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 45,0%, hrubé oleje a tuky 8,5%, hrubá vláknina 3,0%, vlhkost 6,0%