Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Tropical Gecko Cream Strawberry 100ml/55g

Zpět
Tropical Gecko Cream Strawberry 100ml/55g
NOVINKA

 Vícesložkové, plně vyvážené krmivo s jahodou příchutí ve formě prášku.  

kód zboží: 400712
EAN: 5900469117231
s DPH: 236,36
bez DPH: 211,04
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 6 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Plně vyvážené krmivo ve formě prášku k smíchání s vodou, ideální pro korunaté gekony, gargoylové gekony, mechové gekony, Phelsuma a další ovocežravé a hmyzožravé plazy. Výživné a aromatické díky bohatosti přírodních ingrediencí, obsahuje vysoký obsah kvalitního živočišného proteinu s kompletním profilu aminokyselin. Obsahuje 40% lyofilizovaného ovoce (meruňka, banán, ananas), plné čerstvé chuti, vůně a výživové hodnoty, hmyz přítomný v kompozici (larvy černého vojáka, bource morušového, mealworms) činí krmivo pro zvířata velmi chutné. Chuť a zdraví podporující vlastnosti jsou ovlivněny přidáním medu a pylu, obsahuje dostatečně vysoký obsah vitaminů a minerálů, včetně cenných vitaminů D3 a K, a vápníku, předchází metabolické kostní nemoci (MBD). Vyhovuje výživovým potřebám rostoucích zvířat a těhotných samic.

Složení: 40% ovoce, 25% hmyzu, 12% včelích produktů, vápník a vitamin D3.

Určeno pro např. Korunatý gekon (Correlophus ciliatus), gargoylový gekon (Rhacodactylus auriculatus), obří gekon (Rhacodactylus leachianus), mechový gekon (Mniarogekko chahoua), madagaskarský dení gekon (Phelsuma madagascariensis), Phelsuma klemmeri, Phelsuma standingi, trpasličí gekon Williams (Lygodactylus williamsi), smuteční gekon (Lepidodactylus lugubris), východní modrojazyčný ještěr (Tiliqua scincoides), argentinský tégú (Salvator merianae).

Výhody pro vaše zvířata

- plně uspokojí výživové potřeby

- zajišťuje zdravý růst a vývoj

- předchází metabolické kostní nemoci (MBD)

- podporuje příjem potravy

Příprava: můžete připravit mousse smícháním 1 části prášku s 2 částmi vody pokojové teploty. Na začátku se směs může zdát příliš řídká, ale zhoustne po několika minutách. Pokud potřebujete hustší konzistenci mousse, použijte méně vody. Můžete připravit větší dávku a skladovat ji až 5 dní v lednici v těsně uzavřené nádobě.

Krmte dospělá zvířata 3-4 krát týdně. Krmte mladé jedince a chovné samice denně podle jejich přání. Pro noční druhy krmte odpoledne a večer, zatímco pro denní druhy krmte ráno. Po 24 hodinách odstraňte všechny nepojedené zbytky potravy.