Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Natural Plus Maintenance 25kg lisováno za studena AKCE

Zpět
Natural Plus Maintenance  25kg lisováno za studena AKCE
Prodej ukončen

Přírodní, bezlepkové krmivo pro psy. Nabízí zdravou, vyváženou a kvalitní stravu na každý den. Krmivo je lisované za studena. Jaký je rozdíl mezi „lisováním za studena“ a „běžným“ zpracováním krmiva pro psy? 
Oproti konvekčnímu výrobnímu procesu extruze při 120°C se při metodě lisování za studena se suroviny zpracovávají pouze při teplotě 72°C. Díky tomu složky jako jsou vitamíny, esenciální mastné kyseliny, rostlinné a živočišné složky masa a příchutě pak obsahují jejich přirozené chutě ve větší míře. 

Složení: kukuřice, maso a vedlejší produkty živočišného původu, sušený živočišný protein, vedlejší rostlinné produkty, oleje a tuky, ryba a vedlejší produkty z ryb, sušené ryby, minerály.

Analytické složky: surový protein 25%,  obsah tuku 14%, hrubá vláknina 2,50%, surový popel 7%, vápník 1,70%, fosfor 1,10%, Selen 0,5mg/kg, Omega3 0,2%, Omega6 1,4%.

Aditiva (na kg). Nutriční přísady: Vitamin A 15 000 U.E, Vitamín D3 1 500 U.I, Vitamin  E60 U.I., pentahydrát síranu měďnatého (II), zinek (monohydrát síranu zinečnatého) 65mg, monohydrát síranu železnatého (50 mg); mangan (mangan - (II) - oxid) 35 mg; jod (jodičnan vápenatý) 1,50 mg,

Technologické přísady: antioxidanty (vitamin E: tokoferolové extrakty přírodního původu).

Metabolická energie: 3 350 kcal / kg ME.