Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Josera 900g YoungStar

Zpět
Josera 900g YoungStar

Kompletní krmivo pro štěňata od 8. týdne věku, bez obilovin, s lehce stravitelným drůbežím masem, optimální poměr vápníku a fosforu podporuje růst kostí, vyvážené množství energie.

 

kód zboží: 012344
EAN: 4032254745327
s DPH: 134,31
bez DPH: 119,92
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 5 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Josera YoungStar doprovází Vašeho pejska od 8. týdne věku až do dospělosti. Krmivo bez obilovin disponuje optimálním poměrem vápníku a fosforu, což je v růstové fázi velmi důležité, dále obsahuje vitamín C, mangan a měď. Tato kombinace důležitých látek příznivě ovlivňuje vývoj kostí a zdraví kloubů. Zároveň dodává mladým pejskům v růstové fázi s běžnou aktivitou přiměřené množství energie bílkovin z kvalitního drůbežího masa a brambor. Krmivo je lehce stravitelné a vhodné i pro jedince s citlivým zažíváním. 

Krmivo Josera YoungStar je složeno výhradně z kvalitních surovin. Toto prémiové krmivo neobsahuje konzervační látky, barviva ani ochucovadla a geneticky upravené suroviny. Všechny výrobky značky Josera neobsahují přísady s alergenním potenciálem - sóju, cukr a mléčné výrobky. Drůbeží maso, které je hlavní složkou krmiva, je určeno pro lidskou spotřebu a podléhá pravidelné kontrole kvality stejně jako ostatní suroviny. Lahodné granule jsou baleny v praktické kapsičce AromaSafe, která uchová chuť, vůni i důležité živiny. 

Josera YoungStar v krátkém přehledu:
- kvalitní krmivo pro štěňata od 8. týdne věku

- bez obilovin: vhodné i při potravinových alergiích a intolerancích
- optimální poměr vápníku a fosforu, vitamín C, mangan a měď: speciálně vyvážené pro potřeby štěňat v růstové fázi, podporuje vývoj kostí a zdravé klouby

- s drůbežím masem: lehce stravitelné a kvalitní maso určeného pro lidskou spotřebu
- vyvážený obsah energie a bílkovin: optimální množství pro psy v růstové fázi s běžnou aktivitou

- 100% bez konzervačních látek, barviv a ochucovadel, bez genetické úpravy
- bez přísad s alergenním potenciálem: pšenice, sója, cukr a mléčné výrobky

- vyrobeno v Německu: kontrolovaná kvalita prostřednictvím laboratoře značky Josera
- lahodné granule: granule přiměřené velikosti, vhodného tvaru a konzistence

- ochrana chuti a vůně: uzavíratelné balení zajistí uchování chuti, vůně a živin

Složení: sušené brambory (44%), drůbeží masová moučka (28%), drůbeží tuk, řepné řízky, sušený svatojánský chléb, hydrolyzovaný drůbeží protein, bramborový protein, kvasnice, rostlinný protein (hydrolizovaný), lososový olej 0,80%, minerály, sušený kořen čekanky (přirozený zdroj inulinu), sušené maso novozélandských mušlí slávek zelenoústých (Perna Canaliculus).

Deklarované jakostní znaky: protein 25,0%, obsah tuku 13,0%, hrubá vláknina 2,1%, hrubý popel 7,2%, vápník 1,40%, fosfor 0,90%, sodík 0,40%, hořčík 0,1%

Doplňkové vyživovací látky na 1kg: Vitamín A 15.000 IE, Vitamín D3 1.500, Vitamín E 190mg, Vitamín B1 10mg, Vitamín B2 15mg, Vitamín B6 15mg, Vitamín B12 90mcg, kyselina pantothenová 40mg, niacinamid 85mg, kyselina listová 4mg, biotin 800mcg, železo (sulfát železa, monohydrát) 180mg, zinek (chelát zinku glycin, hydrát) 160mg, mangan 16mg, měď (chelát měďnatý glycin, hydrát) 20mg, jód (jodičnan vápníku) 2mg, selen 0,25mg.

Metabolizovaná energie*:  MJ/kg 15,6

Metabolizovaná energie*: kcal/kg 3725

Dbejte vždy na dostatek čerstvé pitné vody.

*  Národní výzkumný ústav (NRC 2006)
*  Technologické doplňkové látky: Antioxidanty: na bázi přírodního tocopherolu.