Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Josera 900g Mini Junior

Zpět
Josera 900g Mini Junior

Kompletní krmivo pro psy. Lehce stravitelná strava pro štěňata malých plemen od 3. týdne života, bezlepkové, s kachním masem a lososem, podporuje zdravý vývoj mozku a svalstva, napomáhá redukovat zubní kámen.

 

kód zboží: 012452
EAN: 4032254745150
s DPH: 130,72
bez DPH: 116,72
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 5 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Lahodné malé granule se spoustou chuti a síly pro období růstu: složení krmiva Josera Mini Junior odpovídá specifickým nutričním potřebám štěňat malých plemen od 3. týdne věku. Obsahuje velké množství chutných živočišných bílkovin z kachního masa a lososa. To přispívá k vývoji silného a štíhlého svalstva. Cenné mastné kyseliny pozitivně ovlivňují vývoj mozku. Toto super prémiové, německé krmivo je bezlepkové a je proto vhodné i pro malé citlivé pejsky. Prvotřídní suroviny a prebiotický inulin z čekanky harmonizují trávení a zlepšují vstřebávání cenných živin a kompaktnost stolice. Malé granule usnadňují žvýkání a zlepšují příjem krmiva. Speciální receptura zlepšuje zásobování vápníkem a přispívá tak k prevenci vzniku zubního kamene. Taurin a L- karnitin přispívají k dobré srdeční činnosti. krmivo obsahuje všechny cenné vitamíny, minerální látky a stopové prvky, které malí pejsci pro zdravý start do života potřebují. Josera Mini Junior v krátkém přehledu: - kvalitní suché krmivo pro štěňata malých plemen od 3. týdne věku, vhodné též pro dospělé psy malých plemen - podporuje zdravý vývoj během růstové fáze - bezlepkové: vhodné pro citlivé jedince s citlivým trávením - 23% kachního masa a 4% lososa: aromatické a zdroje, podporují vývoj silného a štíhlého svalstva - zubní profylaxe: receptura posiluje vazbu vápníku ve slinách, redukuje riziko tvorby zubního kamene - s vysoce kvalitními mastnými kyselinami: podporují zdravý vývoj mozkových funkcí - lehce stravitelné: díky prvotřídním surovinám a prebiotickému inulinu z čekanky, pro kompaktní stolici - s L-karnitinem a taurinem: pro zdravé srdce - vyvážená receptura: uzpůsobená potřebám štěňat malých ras s odpovídajícím mixem vitamínů, minerálních látek a stopových prvků - malé granule: pro malé čelisti štěňat, usnadňují příjem potravy - se slávkou zelenoústou: pro zdravé klouby - vysoká snášenlivost: aromatické, lahodné granule z prvotřídních surovin - vyrobeno v Německu: přírodní výroba, kontrolovaná kvalita díky vlastní laboratoři značky Josera - bez: pšenice, sóji, GMO, umělých barviv, ochucovadel a konzervačních látek  

Složení: sušený kachní protein (23%), rýže, drůbeží tuk, sušené brambory, bramborový protein, řepné řízky, sušený losos (4%), hydrolyzovaný drůbeží protein, sušený svatojánský chléb, hydrolyzovaný živočišný protein, kvasnice, minerální látky (tripolyfosforečnan sodný 0,35%), prášek z cikorky (inulin), bylinky, ovoce, sušené maso z novozélandských zelenopyskatých mušlí (Perna canaliculus).

Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 29,0%, hrubý tuk 18,0%, hrubá vláknina 2,0%, hrubý popel 7,4%, vápník 1,4%, fosfor 1,1%, sodík 0,4%.

Přídatné látky: Nutriční látky: vitamín A (24.000 IE/kg), vitamín D3 (1.800 IE/kg), vitamín E (220 mg/kg), vitamín B1 (15 mg/kg), vitamín B2 (20 mg/kg), vitamín B6 (20 mg/kg), vitamín B12 (100 mcg/kg), niacin (90 mg/kg), kyselina pantotenová (50 mg/kg), kyselina listová (5 mg/kg), biotin (1.000 mcg/kg), L-karnitin (200 mg/kg), vitamín C (200 mg/kg), síran železnatý, monohydrát (220 mg/kg), chelát zinku, glycin, hydrát (160 mg/kg), oxid manganu (18 mg/kg), chelát mědi, glycin, hydrát (20 mg/kg), jodičnan vápenatý (2 mg/kg), seleničitan sodný (0,30 mg/kg). Technologické přídatné látky: antioxidační prostředek: výtažky přírodního původu s velkým množstvím tokoferolu. 

Metabolizovaná energie*:  MJ/kg 16,6 

Metabolizovaná energie*: kcal/kg 3966

Dbejte vždy na dostatek čerstvé pitné vody. 

  • Národní výzkumný ústav (NRC 2006)
  • Technologické doplňkové látky: Antioxidanty: na bázi přírodního tocopherolu.