Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Josera 900g Lachs & Kartoffel

Zpět
Josera 900g Lachs & Kartoffel

Kompletní krmivo pro psy. Bezobilný recept krmivo pro dospělé psy s příchutí lososa a brambor. Bez přidání umělých barviv, aromatických a konzervačních látek.

kód zboží: 012432
EAN: 4032254745310
s DPH: 152,24
bez DPH: 135,93
DPH: 12%
dostupnost: skladem 5 ks
v balení: 5 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Krmivo je díky nízkému obsahu bílkovin, energetickému obsahu a střednímu obsahu minerálů velmi vhodné i pro starší psy.

Vysoce kvalitní krmivo musí nejen chutnat, ale i splňovat potřeby Vašeho psa: Josera losos a brambory bez obilovin je speciálně vyrobeno pro citlivé psy s nesnášenlivostí obilnin a citlivým zažíváním.

Jako lehce stravitelný zdroj proteinu obsahuje lososa a brambory. O dobrou stravitelnost a chuťovou obměnu příznivou k zažívání se postará mix bylinek a ovoce: extrakt z kořenu čekanky, máty peprné, petržele, heřmánku, šípku, lékořice, měsíčku, feniklu a dalších rostlin bohatých na vitální látky podporují pohodu Vašeho dospělého psa. Vzhledem k tomu, že toto prémiové suché krmivo obsahuje střední obsah energie, bílkovin a minerálních látek, odlehčuje látkové výměně a orgánům, je vhodné i pro psí seniory. Josera losos a brambory bez obilovin neobsahuje žádná umělá barviva, aromata nebo konzervační látky, ani geneticky upravované suroviny. Neobsahuje přísady, které mohou způsobovat alergie, jako jsou pšenice, cukr, sója nebo mléčné produky. Kvalita všech ingrediencí je neustále kontrolována. Pro zachování kvalitních vlastností jsou chutné granule baleny v praktickém, opakovaně uzavíratelném sáčku AromaSafe. Josera losos a brambory bez obilovin v přehledu:

- Prémiové suché krmivo pro dospělé psy - Bez obilovin a lepku: vhodné i pro alergiky nebo při nesnášenlivosti - S bylinkami a ovocem: výtažky z rohovníku, kořenů čekanky, maliny, máty peprné, petrželky, heřmánku, šípku, lékořice, aronia, řepkového semena, borůvky, měsíčku a fenyklu - Redukovaný obsah proteinů: lehká receptura s nízkým obsahem bílkovin a energie a středním obsahem minerálních látek odlehčuje látkové výměně a orgánům - I pro psí seniory: díky lehké receptuře, která je vhodná i pro organismus starších psů - 100% bez barviv, aromat a konzervačních látek, bez genetických úprav - Bez přísad, které mohou způsobovat alergie: pšenice, sója, cukr, mléčné produkty - Vyrobeno v Německu: kontrolovaná kvalita ve vlastní Josera laboratoři - Chutné granule: velice dobře akceptované granule - Ochrana aroma: znovuuzavíratelný sáček zachovává chuť a cenné živiny

Složení: sušené brambory 51% sušený losos 19%, drůbeží tuk, řepné řízky, bramborový protein, sušený svatojánský chléb, hydrolyzovaný rybí protein, minerální látky, prášek z cikorky (inulin), bylinky, ovoce.

Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 22,0%, hrubý tuk 14%, hrubá vláknina 2,5%, hrubý popel 5,6%, vápník 0,85%, fosfor 0,65%, sodík 0,40%, hořčík 0,09%.  

Doplňkové vyživovací látky na 1kg: Vitamín A 24.000 IE, Vitamín D3 1.800, Vitamín E 220mg, Vitamín B1 15mg, Vitamín B2 20mg, Vitamín B6 20mg, Vitamín B12 100mcg, kyselina pantothenová 50mg, niacin 90mg, kyselina listová 5mg, L-Carnitin 250mg, Taurin 1000mg, biotin 1000mcg, železo (sulfát železa, monohydrát) 200mg, mangan 20mg, měď (chelát měďnatý glycin, hydrát) 18mg, jód (jodičnan vápníku) 2,2mg.

Metabolizovaná energie*:  MJ/kg 15,80 Metabolizovaná energie*: kcal/kg 3782 Dbejte vždy na dostatek čerstvé pitné vody. *  Národní výzkumný ústav (NRC 2006) *  Technologické doplňkové látky: Antioxidanty: na bázi přírodního tocopherolu.