Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Josera 150g Loopies mit Geflügel (drůbeží) dog

Zpět
Josera 150g Loopies mit Geflügel (drůbeží) dog

Doplňková strava pro psy všech plemen. Nízkokalorický pamlsek - kroketky jsou zcela bez obilovin, umělých barviv, konzervačních a aromatických látek. Snadno se dělí na menší kousky, jsou tak ideální pro výcvik. 

kód zboží: 022017
EAN: 4032254746959
s DPH: 57,41
bez DPH: 51,26
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 11 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Nízkokalorické pamlsky pro psy s kuřecí příchutí Josera Dog Loopies. Kroketky jsou zcela bez obilovin, umělých barviv, konzervačních a aromatických látek. Snadno se dělí na menší kousky, jsou tak ideální na výcvik. Pamlsky jsou vyrobeny a vyvinuty dle nejnovějších vědeckých poznatků v souladu s životním prostředím. Vyrobeno v Německu.

Rodinná firma Josera se sídlem v Bavorsku a dlouholetými zkušenostmi ve výživě zvířat je německým specialistou na prvotřídní krmiva pro psy a kočky. Její důraz na zdraví zvířat, mimořádnou chutnost krmiv a jejich výbornou stravitelnost je znám zákazníkům ve více než 70 zemích světa. V jedné oblasti je ale světovým lídrem a ukazuje správnou cestu i dalším firmám. Tou oblastí je udržitelnost a celkový odpovědný přístup k naší budoucnosti – budoucnosti lidí, zvířat a přírody. Potvrzením toho přístupu je fakt, že od roku 2020 je firma Josera 100% CO2 neutrální. Její heslo zní – „Udržitelnost nikdy nechutnala lépe!“

Složení: sušená drůbeží bílkovina 30 %, sladký brambor, mrkev 14 %, hrášek 14 %, tapiokový škrob, drůbeží tuk, hydrolyzovaná drůbeží játra, minerály, bobule aronia, listy kopřivy, granátové jablko, rakytník, petržel, heřmánek, listy pampelišky, acai berry. 

Deklarované jakostní znaky: protein 25 %, tuk 8,9 %, hrubý popel 8 %, hrubá vláknina 4 %.