Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Josera 12,5kg Optiness (153767_Z B)

Zpět
Josera 12,5kg Optiness (153767_Z B)
* Zdarma chladící batoh při odběru 2ks 12,5kg Optiness

Kompletní krmivo pro psy. Vysoce kvalitní suché krmivo s jehněčím masem pro dospělé psy středních a větších ras, zredukovaný obsah bílkovin ulehčuje orgánům, vitální látky pro silné kosti, zdravou kůži a lesklou srst.  

 

kód zboží: 013508_D
EAN: 4032254775317
s DPH: 1 069,61
bez DPH: 955,01
DPH: 12%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 54 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-
Cena za 1ks
Objednávejte množství dělitelné 2

Koncipováno pro vybíravé čtyřnohé miláčky: vyvážená receptura od Josera Optiness neobsahuje kukuřici a díky cenným přísadám splňuje vysoké nároky na chuť a stravitelnost. Krmivo obsahuje jehněčí a drůbeží maso, je lehce stravitelné a dobře akceptované. Současně je velikost granulí speciálně přizpůsobena čelistem středně velkých a velkých psích plemen. Snížený obsah bílkovin se postará o to, že orgány Vašeho normálně aktivního psa nebudou silně zatíženy. Kromě toho poměr vápníku a fosforu v kombinaci s vitamínem C, manganem a mědí podporuje silnou kostní strukturu a zdravé klouby. Obsažené vitální látky L-karnitin a taurin mohou přispívat k posílení srdeční funkce.
Josera Optiness neobsahuje žádná umělá barviva, aromata, konzervační látky, ani geneticky upravované suroviny. Jako většina produktů od Josera neobsahuje přísady, které mohou způsobovat alergie, jako jsou pšenice, cukr, sója nebo mléčné produkty. Kvalita všech přísad je neustále kontrolována. Kvůli zachování cenných vlastností, jsou granule baleny do praktického, znovuuzavíratelného sáčku AromaSafe.

Josera Optiness v přehledu:

- vysoce kvalitní suché krmivo pro dospělé psy středně vělkých a velkých ras
- receptura se sníženým obsahem bílkovin: nezatěžuje orgány
- bez kukuřice: vhodné i při nesnášenlivosti nebo alergiích
- s jehněčím masem: chutné, alternativní zdroje uhlovodanů, lehce stravitelné
- s taurinem a L-karnitinem: může přispívat k posílení srdeční funkce
- vyvážený obsah fosforu, vápníku, vitamínu C, manganu a mědi: podporuje silnou stavbu kostí a zdravé klouby
- zdravá kůže a lesklá srst: cenné mastné kyseliny podporují zdravou kůži a srst
- 100% bez barviv, aromat a konzervačních látek, bez genetických úprav
- neobsahuje přísady, které mohou způsobovat alergie: pšenice, sója, cukr a mléčné produkty
- vyrobeno v Německu: kontrolovaná kvalita ve vlastní laboratoři Josera
- velké granule: granule plné chuti, jejichž velikost, forma a konzistence je koncipovaná pro psy středně velkých a velkých ras
- ochrana aroma: znovuuzavíratelný sáček pro zachování chuti a cenných živin
 

Složení. sušená drůbeží bílkovina, rýže, ječmen, sušené brambory, řepná vláknina, drůbeží tuk, sušená jehněčí bílkovina (4,0 %), drůbeží bílkovina hydrolyzovaná, minerální látky, kořen čekanky (mletý, přírodní zdroj inulinu), sušené maso z novozélandské slávky zelenoústé (Perna canaliculus).

Přídavné látky: Nutriční látky: Vitamín A (22.600 IE/kg), vitamín D3 (1.700 IE/kg), vitamín E (200 mg/kg), vitamín B1 (15 mg/kg), vitamín B2 (20 mg/kg), vitamín B6 (20 mg/kg), vitamín B12 (100 mcg/kg), niacin (85 mg/kg), kyselina pantothenová (50 mg/kg), kyselina listová (5 mg/kg), L-carnitin (250 mg/kg), taurin (100mg/kg), biotin (950 mcg/kg), vitamín C (100 mg/kg), železo [síran železnatý, monohydrát] (200 mg/kg), zinek [chelát zinku jako hydrát glycinu] (160 mg/kg), mangan [oxid manganičitý] (16 mg/kg), měď [chelát mědi jako hydrát glycinu] (20 mg/kg), jód [jodičnan vápenatý] (2 mg/kg), selen [seleničitan sodný] (0,3 mg/kg). 

Jakostní znaky: hrubý protein 22,0%, hrubý tuk 12,0%, hrubá vláknina 3,0%, hrubý popel 7,0%, vápník 1,50%, fosfor 1,00%, sodík 0,4%, hořčík 0,1%

Metabolizovaná energie*:  MJ/kg 15,1
Metabolizovaná energie*: kcal/kg 3604

Dbejte vždy na dostatek čerstvé pitné vody.

*  Národní výzkumný ústav (NRC 2006)
*  Technologické doplňkové látky: Antioxidanty: na bázi přírodního tocopherolu.