Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

GPF InsectDog 900g Mini Grainfree AKCE

Zpět
GPF InsectDog 900g Mini Grainfree AKCE
* Cena konečná, bez slevy.

Kompletní krmivo pro rostoucí psy od 8. týdne života a dospělé psy malých plemen.Lehce stravitelné kompletní krmivo s hmyzí bílkovinou a kuřecím masem. 

 

kód zboží: 013337_C
EAN: 4032254762935
s DPH: 94,47
bez DPH: 84,35
DPH: 12%
dostupnost: skladem 3 ks
v balení: 3 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Extra malé granulky s extra skvělou chutí. Krmivo bez obilovin je vhodné pro všechny malé psy a mláďata od 8 týdnů věku, kteří chtějí udržitelnou stravu. Díky receptuře bez obilovin je toto kompletní krmivo také velmi dobře snášeno a má dobré výsledky u citlivých malých psů. Jedná se o první krmivo pro odchov s hmyzí bílkovinou. Díky tomu je na trhu jedinečný.Hmyz je udržitelným dodavatelem bílkovin budoucnosti a naše kuřata Animal Welfare Chicken vyrůstají v přirozenějších životních podmínkách. Váš pes tak aktivně přispívá k dobrým životním podmínkám zvířat a ekologické planetě!

Složení: dehydrované kuřecí bílkoviny z druhově vhodného chovu 21%, dehydrované brambory, hrachová moučka (přírodní zdroj aminokyselin), kuřecí tuk z druhově vhodného chovu, bramborová bílkovina, řepná vláknina, hmyzí bílkovina 6%, dehydrované sladké brambory, sušená červená čočka, částečně hydrolyzované kvasnice, minerální látky, mletý kořen čekanky (přírodní zdroj inulinu), bylinky, ovoce (maliny, máta peprná, petržel, aronie, heřmánek, kořen lékořice, borůvky, měsíček lékařský, fenykl); sušené sladké brambory.  

Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 30%, hrubý tuk 14,0%, hrubá vláknina 2,4%, hrubý popel 7,8%, vápník 1,50%, fosfor 1,10%, hořčík 0,11%, sodík 0,45%, draslík 0,65%,

Metabolizovatelná energie MJ/kg 3739