Canis Prosper s.r.o. (https://www.canis-prosper.cz/)

Expirace Tropical Spirulina Super Forte 100g granulát sáček

Zpět
Expirace Tropical Spirulina Super Forte 100g granulát sáček
EXPIRACE 31.12.2021

Rostlinné granulované krmivo s velkým (36%) obsahem řas Spirulina platensis. Je určené pro živící se řasami africké vrubozubce a další ryby, včetně mořských, které vyžadují ve své stravě vysoký podíl složek rostlinného původu. 

kód zboží: 400662
s DPH: 76,22
bez DPH: 66,28
DPH: 15%
dostupnost: více než 5ks
v balení: 6 ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Řasy Spirulina platensis povzbuzují imunitní systém ryb a pozitivně ovlivňují trávicí proces. Jsou zdrojem nenasycených mastných kyselin, snadno vstřebatelných bílkovin bohatých na exogenní aminokyseliny, vitamíny a mikročástice, které rybám zajišťují výbornou kondici, intensivní růst a vitalitu. Pravidelné používání vloček způsobuje, že se barvy ryb, díky obsaženým ve spirulinu karotenoidům, stávají více intensivní a lesklé. Toto krmivo je k dispozici i v jiné formě: Super Spirulina Forte, Super Spirulina Forte Mini Granulat, Super Spirulina Forte Micro Granulat, Super Spirulina Forte Chips, Super Spirulina Forte Mini Sticks, Super Spirulina Forte Tablets.

Složení: řasy (v tom Spirulina platensis min 36%), rostlinné bílkovinné extrakty, výrobky rostlinného původu, ryby a rybí výrobky, obilí, měkkýši a korýši, droždí, oleje a tuky, krmné složky minerálního původu (v tom zeolit 1%).

Analytické složky: hrubý protein 48,0%, hrubé oleje a tuky 6,0%, hrubá vláknina 3,8%, vlhkost 10,0%.